Bostanlı Denizpark Denizcilik Turizm Gıda San.Tic. Ltd. Şti. adı altında 2006 yılında kuruldu.
Kapalı alan 400 metrekare acık alan 800 metrekare.500 Kişilik servis kapasiteli olup Dünya mutfağına sahip aile şirketidir.

Denizpark sabah kahvaltıyla başlayıp akşam 11'e kadar süren eşsiz lezzetlerin bulunduğu mutfağımızda 12 kişi pasta Bölümünde 2 Kişi kahve Bölümünde 2 Kişi Çay Bölümünde 2 Kişi salonda 18 Kişi Temizlikte 1 personelimizle hizmet vermekte olan bir İşletmedir.

Artık bu lezzet ve hizmeti daha geniş alanlara farklı insanlara sunmak İçin ana merkezi şuan işletmekte olduğumuz yer bostanlıda olup farklı bölgelere İşletmesini Kendimizin yapacağı güzel noktalarda bulunmak isteriz.

İşletmemizin kapasitesinde alkollü içecek bulunmamaktadır.

Menümüz sabah yöresel kahvaltı çeşitleriyle başlamakta ilerleyen saatlerde et,tavuk,balık olmakla birlikte fast food,burger,pizza ve salata çeşitleriyle öğlen yemek servisiyle devam eder.

Tabi bunların yanında denizpark ozel special lezzetler de bulunmaktadır. Güneşin batımına doğru Denizpark Mutfağinda üretilen butik tarz pasta çeşitlerinin yanında dünya kahveleri, frozenler, milk shake çeşitleri Sunuyoruz.
Kullanılan malzemeler ve Kaliteli ürünler ile kahvenin her Çeşidini yudumlamak Mümkün ...

Akşam servisine misafirlerimize günün son öğününü sunmak için servisimiz başlar ve her damağa hitap eden mutfağımızla misafirlerimizi ağırlarız.